09222020سه شنبه
Last updateشنبه, 06 می 3882 2pm

حضور گروه جهادی شهیده ناهید فاتحی کرجو در اوردگاه سیلزدگان در پادگان شهید درویشی

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 9 صبح روز شنبه 17 فروردین ماه1398 در حالی که حوزه ی مقاومت نرجس خاتون در بخش شاوور به سیلزدگان خدمات رسانی می کرد ؛ گروه جهادی شهیده ناهیده فاتحی کرجو از حوزه ی مقاومت کوثر به فرماندهی معصومه ادیب برای چهارمین روز متوالی در پادگان شهید حسن درویشی به سیلزدگان روستاهای دوار و خویس رسیدگی نمود .

چهل و یکمین مراسم شهد صلوات در شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 22 یکشنبه 25تیرماه1396 به همت مجمع اهل بیت(ع) و با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شوش ، چهل و یکمین مراسم شهد صلوات در منزل « شهید ناجی آل کثیر» برگزار شد .

شما متعلق به خودتان نیستی که بخواهی با رفتنت دشمن شادکن باشی

پس از این که به خاطر یک سری مسائل تصمیم به کناره گیری از دنیای خبر و اطلاع رسانی را به صورت جدی گرفته بودم اما صدها نفر از ولایتمداران ؛ وقتی رفتنم را باعث شادکردن دشمن دانستند به احترام آنها خصوصا خانواده ی معظم شهداء و خدمت نمودن به ولایت فقیه به فعالیت خود ادامه می دهم .

چهلمین مراسم شهد صلوات شهرستان شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

به همت مجمع اهل بیت (ع) و با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شوش ؛ چهلمین مراسم شهد صلوات در منزل « شهید عبدالعباس احسانی فر » برگزار شد .

مزار شهدای هشت سال دفاع مقدس شوش به مناسبت هفته ی بسیج غبار روبی شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 14:15 روز پنجشنبه 1 آذرماه 1397 در سومین روز از هفته ی بسیج که با عنوان « بسیج ، اقتدار دفاعی و امنیتی» نام گزاری شده است ، مزار شهدای هشت سال دفاع مقدس شوش به مناسبت هفته ی بسیج غبار روبی شد .

با ذکر 19174 صلوات ؛ سی و نهمین شهد صلوات شهرستان شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

سی و نهمین مراسم شهد صلوات ساعت 22:20 یکشنبه 11 تیرماه 1396 به همت مجمع اهل بیت(ع) و با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شوش در منزل شهید « غلامحسین راشدی » برگزار شد .

مزار شهدای هشت سال دفاع مقدس در گلزار شوش غبارروبی و عطرافشانی شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

عکس ـ عباس کرم الهی ـ محمد حسن رضایی و حسنه مسلمی نیا

ساعت 14 روز پنجشنبه 2 آذرماه 1396 در چهارمین روز از هفته ی بسیج که به عنوان « بسیج، اندیشه ورزی و تولید علم » نام گزاری شده است به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی ناحیه ی سپاه پاسداران و با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران ، مزار شهدای هشت سال دفاع مقدس شوش غبار روبی شد .

سی و هشتمین شهد صلوات مجمع اهل بیت شوش برگزارشد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 22 یکشنبه 4 تیرماه 1396 هم زمان با شب عید سعید فطر ، به همت مجمع اهل بیت(ع) و با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران ، سی و هشتمین شهد صلوات در منزل « شهید عبدالمحمد پاطلا» برگزار شد .

چهل و دومین مراسم شهد صلوات در شهرستان شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

چهل و دومین مراسم شهد صلوات ، به همت مجمع اهل بیت(ع) و با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران روز یکشنبه 1 مرداد1396 ساعت 22 در منزل « سرادر شهید حسن درویشی » برگزار شد .

سی و هفتمین شهد صلوات شهدای شوش ، در منزل شهید نبی محمد قلعه نوی برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

روز یکشنبه 28 خرداد 1396 ساعت 22 سی و هفتمین جلسه ی شهد صلوات به همت مجمع اهل بیت(ع) و با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان شوش در منزل « شهید نبی محمد قلعه نوی » برگزار شد .

مقالات دیگر...


Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست