11302020دوشنبه
Last updateشنبه, 06 می 3882 2pm

فرماندار و نماینده ی شهرستان شوش در مجلس شورای اسلامی شوش از خبرنگاران تجلیل نمودند

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 12:45 روز شنبه 19 مردادماه1398 همزمن با سالروز «حرکت امام حسین(ع) از مکه به سوی کربلا»  ، طی مراسمی که در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان شوش برگزار شد ، فرماندار و نماینده ی شهرستان شوش در مجلس شورای اسلامی از اصحاب رسانه به مناسبت روز خبرنگار تجلیل نمودند .


روز قلم در راه است ، مسئولین شوش اهل قلم را دریابند

گرداورنده ـ عباس کرم الهی

جمعه 14 تیرماه مصادف است با روز قلم ، قلمی که  سفیر دل است و سخن دل را به شکل کلمات بر صفحات نقش می زند. لذا  از دستگاه های فرهنگی شهرستان شوش انتظار می رود  اهل قلم را دریابند .

به بهانه ی روز خبرنگار

به قلم ـ فائقه شیرک ، کارشناس روزنامه نگاری

یک سال خبر تنظیم می کنم ،  با برخی از مسئولین و نخبگان مصاحبه انجام می دهم  ، موضوع جلسات را پوشش می دهم ، اما وقتی روز خبرنگار از راه می رسد دیده نمی شویم .

نشست خبری رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 8:40 صبح روز جمعه 17 خردادماه 1398 نشست خبری رئیس دانشگاه علوم پزشکی   و خدمات بهداشتی و درمانی دزفول با محوریت «طرح ملی کنترل فشار خون بالا» با حضور جمعی از خبرنگاران شهرستان های « شوش ، دزفول و گتوند» در سالن کنفرانس ستاد مرکزی دانشگاه برگزار شد .

نشست فرمانده ی سپاه ولیعصر(عج) خوزستان به ‌مناسبت روز خبرنگار با اصحاب رسانه برگزار شد

تهیه و تنظیم - عباس کرم الهی

ساعت ۱۰:۲۰ صبح یکشنبه ۱۳ مردادماه 1398 به همت روابط عمومی و تبلیغات سپاه حضرت وایعصر(عج) استان خوزستان آیین تجلیل از خبرنگاران «رسانه ی ملی ، خبرگزاری های بین المللی وملی ، پایگاه های خبری ، نشریات متنی و خبرنگاران خبرگزاری بسیج » در سالن اجتماعات مجمع فجر اهواز برگزار شد .

تجلیل روابط عمومی سپاه ناحیه ی شوش از مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی شوش نیوز

مهدی کرم الهی ـ خبرنگار شوش نیوز

عکس ـ حسن بهمنی

ساعت 11 روز دوشنبه 30 اردیبهشت ماه 1398 هم زمان بیا روز ملی جمعیت  و روز ایران گردی و ایران شناسی ، سروان پاسدار علی کاکی مسئول روابط عمومی سپاه ناحیه ی شوش با حضور در اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی از عباس کرم الهی تجلیل نمود .

روز خبرنگار در راه است ؛ مسئولین از هم اکنون به فکر تجلیل از این قشر تلاشگر اما گمنام باشند

به قلم ـ عباس کرم الهی

روز شنبه 17 مرداد ماه 1377 مصادف با 14 ربیع الثانی 1419 قمری و 8 اوت«آگوست»1998 میلادی محمود صارمی، خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی به همراه هشت نفر از اعضای کنسولگری ایران در مزار شریف افغانستان به دست گروهک تروریستی طالبان به شهادت رسید.

اولین جلسه ی کانون های فرهنگی و هنری مسجد شهرستان شوش برگزار شد

تهیه و تنظیم ـ عباس کرم الهی

ساعت 14:30 روز شنبه 14 اردیبهشت ماه 1398  اولین جلسه ی کانون های فرهنگی و هنری مساجد شهرستان شوش با حضور سرپرست اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مدیران کانون ها در دفتر انجمن شعر برگزار شد .

اصحاب رسانه و مطبوعات شهرستان شوش ؛ دو انتخابات مهم را در دو ساعت انجام داد

مینا جمشیدی فر ـ خبرنگار شوش نیوز

سرانجام پس از برگزاری سه جلسه بحث و بررسی و تبادل نظر ساعت 10صبح روز جمعه 21تیرماه 1398 همزمان با روز عفاف و حجاب ؛ اصحاب مطبوعات و رسانه  شهرستان شوش در اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی دو انتخاب مهم را در دو ساعت برگزار نمود .

پیام تبریک سرپرست اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش به فرهنگیان هنرمند

به بهانه ی 12 اردیبهشت سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری که به عنوان روز معلم  نام گزاری شده است ، رضا ذاکری سرپرست اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش پیام کوتاهی را به شرح ذیر صادر کرد :

مقالات دیگر...


Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست