09192020شنبه
Last updateشنبه, 06 می 3882 2pm
کد خبر: ۹۳۱۱۱۱507

دیدار اعضای کمیسیون امور بانوان با شهردار شوش

فائقه شیرک ـ خبرنگار شوش نیوز

در آستانه ی فرا رسیدن دهه ی مبارک فجر ، کمیسیون امور بانوان فرمانداری به مدیریت فروغ پور احمدی مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده با شهردار شوش تشکیل جلسه داد .

فروغ پوراحمدی، پس از تقدیر از زحمات شهردار به ویژه کلنگ زنی پارک بانوان برای همشهریان و تهنیت به مناسبت رسیدن دهه ی فجر عنوان نمود :  از نمایندگان ادارات در کمیسیون امور بانوان می خواهم  تا دلنوشته و مشکلات شهری را  از دیدگاه خود به سمع و نظر  شهردار برسانند .

سپس نمایندگان ادارات در کمیسیون امور بانوان به ترتیب مشکلات شهری شامل « اشتغال زایی جوانان متخصص بومی ـ اطلاع رسانی خدمات شهرداری ـ کمبود امکانات رفاهی و ایجاد تعاون و غرفه ویژه خواهران ـ رسیدگی به فضای سبز شهر و سیمای ورودی ـ ایجاد فضای سبز در مسکن مهر و ایجاد فاضلاب در کوی نیرو ـ زیر سازی آسفالت های شهر ـ نامگذاری  خیابان های شهرک های اطراف ـ چراغانی و آذین بندی مدخل ورودی و برداشتن نخاله ها در سطح جاده و کوچه های شهر» را مطرح نمودند

مهندس یوسف زمانی اصل شهردار شوش ضمن خیر مقدم به اعضای کمیسیون اموربانوان و خانواده به گوشه ای از عملکرد دستگاه خود اشاره کرد و گفت : خرسندم که توفیق خدمت رسانی به همشهریانی را دارم که در شهری پرآوازه زندگی می کنند  و تاریخش نشانه ی تمدن ایران زمین است و در آستانه ی  ثبت جهانی به سر می برد که این  افتخار بزرگی برای ماست.

وی افزود : ارزش کهن شهر ایران زمین ؛ یعنی شوش دانیال (ع) بیشتر از این حرف ها است و  باید تلاش خود را به کارگیریم تا شوش توسعه یافته و امکان رفاهی و فضای سبزش در شأن مردمش باشد .

مهندس زمانی خوشحالی خود را از فعالیت بانوان شوشی اعلام نمود و گفت : خوشحالم که شاهد فعالیت و تلاش بانوانی هستیم که با مدیریت فروغ پوراحمدی چنین نشست هایی برگزار می شود تا ما حرف های این بانوان تلاشگر و دلسوز  را بشنویم و نقایص خود را پیدا کنیم ، نکته های کلیدی را یادداشت و مرور می کنیم و اولویت ها را در نظر می گیریم و اجرا خواهیم کرد .

شهردار شوش بزرگترین ضعف خود را اطلاع رسانی عنوان نمود و خاطر نشان کرد : هر چند در بحرانی ترین لحظات شهرداری ، مسئولیت به من واگذار شد اما به لطف خدا  خیلی از کارها و پروژه های نیمه کاره ی کامل شد و هزینه های پرداخت نشده تأمین و تسویه گردید اما هیچ وقت به خود اجازه ندادم که عملکرد تبلیغات و اطلاع رسانی شود و البته این را بزرگترین نقطه ی ضعف خود می دانم .

شهردار شوش در ادامه به پروژه های در دست اقدام برای بانوان اشاره کرد و اظهار داشت : ایجاد فضای سبز در پارکی ویژه ی  بانوان که کلنگ آن به زمین زده شده  ، بعد از اتمام این جلسه می توانید با نماینده ما به انجا بروید و از نزدیک شاهد روند رو به رشد کار باشید .

مهندس یوسف زمانی دادن عیدی خود را به بانوان با این جمله تکمیل کرد که : سعی ما بر این است  تا قبل از عید نوروز پارک ویژه ی بانوان شوش  افتتاح شود و مدیریت پارک  و غرفه های آن به به خود بانوان سپرده شود .

هدیه مسحنه به نمایندگی از شهردار ،  لوح های  تقدیری به نمایندگان ادارات در  کمیسیون امور بانوان  اهدا نمود و سپس آنها  را تا محل  احداث  پارک بانوان همراهی کرد .

شایان ذکر است در این جلسه نمایندگان دائمی ادارات ؛ « بنیاد شهید و امور ایثارگران ـ آموزش و پرورش ـ بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی ـ بهزیستی ـ دادگستری ـ اداره تعاون ـ انجمن روزنامه نگاران  و بسیج خواهران) به همراه فروغ پوراحمدی مشاور فرماندار در امور بانوان و خانواده حضور داشتند .

Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست