11302020دوشنبه
Last updateشنبه, 06 می 3882 2pm
کد خبر: ۹۹۰۸۰۷4020

رابط رسانه ی سپاه ناحیه ی شوش معرفی شد

محمد دیناروند ـ خبرنگار شوش نیوز

با حضور جانشین فرمانده ی سپاه ناحیه ی شوش و جمعی از فرماندهان حوزه ها عباس کرم الهی خبرنگار با سابقه  و ولایی  به ‌عنوان رابطه رسانه ای سپاه ناحیه ی شوش معرفی شد.

به گزارش شوش نیوز و به نقل از روابط عمومی سپاه ناحیه ی شوش ، ساعت 9:30صصبح روز چهارشنبه 7 آبان ماه 1399 سروان پاسدار مصطفی میردورقی جانشین فرمانده ی سپاه ناحیه ی شوش ضمن قدردانی از حضور فرماندهان حوزه ها گفت : امروز دور هم جمع شده ایم تا دو جلسه را برگزار کنیم ، جلسه ی اول در مورد بسیج مساجد و محلات است که در این راستا قرار است رابطه رسانه ای ناحیه خدمت شما عزیزان معرفی شود و در این راستا فرمانده هان حوزه ها می بایست اخبار فعالیت های «فرهنگی ، هنری ، ورزشی و جهادی» خود رادر اختیار رابطه رسانه ای قرار دهند تا ایشان این اخبار را از طریق فضای مجازی به کانال و سایت یاوران رسانه ی خوزستان ارسال کند .

در ادامه سرگرد پاسدار محمدرضا موسائی مسئول بسیج مساجد و محلات سپاه ناحیه ی شهرستان شوش با اشاره به شاکله ی یاوران رسانه ی استان خوزستان تصریح : تقویت جبهه ی رسانه انقلاب اسلامی در جنگ نرم، دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، تلاش برای تحقق آرمان‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و اجرایی شدن فرامین مقام معظم رهبری در حوزه ی فضای مجازی  و مبارزه با هجمه‌های تبلیغاتی دشمنان با استفاده از ابزار سانه از مهمترین وظایف و ویژگی‌های یاوران رسانه ی است.

وی افزود : طی دو مرحله برای این مسئولیت دو نفر را معرفی کردیم اما به نتیجه ای نرسیدیم و این شد که با هماهنگی های به عمل آمده با سرگرد پاسدار علیرضا ایمانی فرمانده سپاه ناحیه و سروان پاسدار مصطفی میردورقی جانشین فرمانده ی سپاه ، «برادر بسیجی عباس کرم الهی» از پیشکسوتان و خبرنگاران با سابقه مورد تأیید قرار گرفت و امروز رسما به شما فرماندهان حوزه ها معرفی می گردد .


سرگرد پاسدار محمدرضا موسائی در ادامه خطاب به فرماندهان حوزه ها یادآور شد : هر حوزه می بایست یک کانال را با ظرفیت حداقل 50 نفر بسیجی را در پیام رسان ایتا راه انداری کرده و علاوه بر فرمانده و رابط خبری حوزه ، عباس کرم الهی را نیز به عنوان مدیر گروه قرار دهد تا ایشان بتواند تمام اخبار «علمی ـ فرهنگی ـ هنری ـ ورزشی و.... » را انتخاب و به کانال یاوران رسانه ی استان ارسال نمایند .

شایان ذکر است برادر بسیجی عباس کرم الهی در کارنامه ی  رسانه ای خود با عناوین زیر در ارسال خبر و اطلاع رسانی فعالیت دارد :

1 ـ نماینده و خبرنگار روزنامه کار و کارگر در دهه های 60 ، 70 و 80

2 ـ رابط رسانه ای قرارگاه فرهنگی شهرستان شوش

3 ـ خبرنگار ستاد برگزاری نماز جمعه شهرستان شوش

4 ـ مسئول روابط عمومی و انفورماتیک بنیاد فرهنگی مهدی موعود(عج) شهرستان شوش

5 ـ مسئول روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان شوش

6 ـ مسئول روابط عمومی حوزه ی مقاومت بسیج ادارات ، کارخانجات و اصناف سپاه ناحیه ی شوش

7 ـ مسئول روابط عمومی کانون بسیج ورزشکاران سپاه ناحیه ی شوش

8 ـ مسئول روابط عمومی و رابط رسانه ی بسیج مساجد و محلات ناحیه ی سپاه شوش

9 ـ خبرنگار جهاد رسانه ای شهید غلامرضا رهبر(راهیان نور)

10 ـ عضو شورای نویسندگان درگاه تئاتر استان خوزستان 

11 ـ مسئول ارسال خبر روابط عمومی اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش

12 ـ مشاور رسانه ای و فرهنگی اداره ی ورزش و جوانان شهرستان شوش

13 ـ سرپرست انجمن روزنامه نگاران اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شوش

14 ـ مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی شوش نیوز 

Bingo sites http://gbetting.co.uk/bingo with sign up bonuses

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی شوش نیوز می باشد. تهیه و طراحی : 0171 هاست